O Firmie

Jesteśmy czołowym producentem wieszaków drewnianych na świecie. Nasze wartości nadrzędne to innowacja oraz rozwój.

Historia naszej firmy

Początki przedsiębiorstwa NOVIGO sięgają 2013 roku, kiedy to została otworzona siedziba firmy w Suwałkach. Fabryka zlokalizowana jest na terenie Suwalskiej Strefy Ekonomicznej
Na co dzień kierujemy się dwoma kluczowymi wartościami, jakimi są rozwój oraz innowacja. Znajdują one odzwierciedlenie w sposobie funkcjonowania firmy. Elementy te są również widoczne w naszej nazwie, która nie jest przypadkowa. NOVIGO to słowo pochodzące z języka esperanto, które oznacza ,,innowację’’.
Celem firmy NOVIGO od początku jej funkcjonowania było tworzenie produktów najwyższej jakości, które będą przystępne dla każdego odbiorcy. Zrealizowaliśmy założony plan i aktualnie jesteśmy czołowym producentem wieszaków drewnianych. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz nieustannemu rozwojowi, produkcja wieszaków powróciła z Chin do Polski, a nasze produkty importowane są do 24 krajów, które znajdują się w Europie.

Najważniejsze wartości

producent wieszaków drewnianych
0
krajów do których importujemy produkty
producent wieszaków drewnianych
0
lat na rynku
producent wieszaków drewnianych
0
Zatrudnionych pracowników

Ludzie

To właśnie oni tworzą naszą firmę! Obecnie zatrudniamy ponad 200 zaangażowanych oraz pełnych pasji osób. Dzięki pracownikom, firma NOVIGO w sprawny sposób reaguje na potrzeby rynku, ale także odpowiada na cele stawiane przez kontrahentów.

Park maszynowy

NOVIGO to rozwinięta firma produkcyjna, która charakteryzuje się wysokim stopniem zautomatyzowania. Jest to bardzo rzadko spotykane pośród innych firm wywodzących się z branży przemysłu drzewnego. Świadomie możemy stwierdzić, iż jesteśmy najbardziej zautomatyzowanym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją wieszaków drewnianych na świecie.

Co więcej, nieustannie pracujemy nad wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań
produkcyjnych, ale również nad rozwojem nowych produktów. Naszym celem jest ekspansja
na nowe rynki zbytu. Wierzymy, że współpraca z obecnym zespołem, ale również
nieustanne polepszanie parku maszynowego pozwoli nam na zrealizowanie naszych
planów.

Novigo – polski producent wieszaków drewnianych. Najwyższa jakość surowców, wysokie standardy produkcji i profesjonalna obsługa klienta zapewniły nam pozycję jednego z największych producentów wieszaków drewnianych w Europie.

Kontakt z nami

Porozmawiaj z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz poznać szczegóły? A może chcesz zostać naszym dostawcą lub dystrybutorem? W każdej sprawie zapraszamy do kontaktu!

FORMULARZ KONTAKTOWY